THALASPA zábaly z mořských řas na hubnutí a zpevnění pokožky

Zábaly na zpevnění pokožky zeštíhlují vaši postavu, obnovují pevnost pokožky a nasycují pokožku minerály. Zábal obsahuje řasy Laminaria Digitata, které zlepšují mikro oběh krve, urychlují procesy výměny s cílem rychlejšího odvodu toxinů a zpevňují tkáně. Přítomnost mentolu v přípravku dává pocit svěžesti a lehkosti.

Zábaly na hubnutí s řasami Laminaria Digitata napomáhají hubnutí a navíc obsahují tonus - výtažek kofeinu, který stimuluje okysličení tuků a zažívání uhlovodíků. Dále obsahují rozmarýnový olej, který vyrovnává povrch pokožky a obnovuje elastičnost epidermu. Mikroskopická velikost řas umožňuje aktivním přísadám, které řasy obsahují, okamžitě pozitivně působit na problém. Rozmarýnový olej, známý jako výborný prostředek proti celulitidě, umožňuje používat tento zábal v programech proti celulitidě. Rozmarýnový olej rychle proniká do pokožky a řeší problém zevnitř, současně tonizuje a vyživuje epiderm.

Ošetření se provádí
  • 1. peelingová masáž: drcená mořská sůl + odvodňovací masážní olej
  • 2. zábal z mořských řas
  • 3. zeštíhlující krém

Program HUBNUTÍ - Slimming Body Plast
Tento program díky svému jedinečnému složení napomáhá zbavit se zbytečných centimetrů. Základ tvoří mořská řasa Laminaria Digitata, která velmi aktivně odvádí tuky a toxiny z organizmu, čímž mimo jiné zbavuje tělo celulitidy.

Program ZPEVNĚNÍ - Firming Body Plast with Laminaria
Zábaly na zpevnění pokožky nejenže zeštíhlují linii postavy, obnovují pevnost pokožky, ale také nasycují pokožku minerály. Zlepšuje se mikro oběh krve, dochází k rychlejšímu odvodu toxinů a zpevnění tkání. Výborný k obnově pružnosti pokožky po porodu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednávky na tel.: 604 979 787

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...