Podtlakový pohybový systém Vacu Shape

Cílené spalování tuků problémových partií – boky, břicho, hýždě, stehna.

Doporučení pro maximální výsledky

 • Efektivní "nárazová" terapie minimálně 3 x týdně, 20 aplikací po dobu 6 týdnů pro maximální "nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích.
 • Cvičení trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape se tato doba zkrátí až o třetinu.
 • Před tréninkem jíst uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po tréninku bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
 • Dodržovat pravidelný pitný režim – cca 3-4 litry nepřislazovaných tekutin za den.
 • Není třeba začínat s dietou. Jestliže budete dodržovat výše zmíněná doporučení, bude mít Vaše tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuků dostane do vyšších obrátek.
 • Do přístroje se oblékněte do volných tepláků nebo šortek. Na nohy čisté lehké sportovní boty s hladkou podrážkou.
 • Dodržujte pokyny a doporučení vyškoleného personálu – rychlost chůze, tepovou frekvenci, pití v průběhu cvičení, atd.

Vacu Shape kombinuje působení podtlaku a chůze na pásu

Spalovač tuků pro břicho, nohy a hýždě

Znáte člověka, který ...

 • se po celé týdny zdravě stravuje
 • tvrdě a disciplinovaně cvičí
 • dodržuje instrukce trenéra
 • dokonce ještě drží dietu

a vidíte, že se v jeho těle něco děje. Kila ubývají, ale bohužel opět na nesprávných místech.

U žen se depotní tuk nachází na podbřišku, hýždích a stehnech. Depotní tuková tkáň je velmi špatně prokrvená. Jestliže žena nyní trénuje v aerobní oblasti, (např. aerobic, rotoped, běh), zvyšuje se objem krve v silně pracujících svalech hýždí a stehen. Zvýšením objemu krve ve svalech jsou přiškrcovány kapiláry, které zásobují tukovou tkáň krví. Toto může každý zjistit sám. Když žena např. zrovna přijde z aerobního tréninku (např. aerobiku, step aerobiku nebo spinningu) a položí si ruku na stehno, tak zjistí, že tato hlavní partie je zpravidla podstatně chladnější, než např. záda. Protože ale tělo chce od určitého výkonu spalovat tuky jako zdroj energie, spaluje nejdříve zásoby tuku, které jsou pro tělo snadno využitelné, hlavně na prsou, protože prsa jsou díky své žlázové tkáni nejlépe prokrvenou tukovou tkání. Výsledkem je, že žena sportuje, aby si pozitivně upravila svou postavu, hubne ale především na ňadrech, pažích, ramenech a obličeji, přičemž tuk na spodních částech těla zůstává.

Co se děje ve VacuShape?

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. V kombinaci se silným prokrvením kůže a podkoží, která je lépe zásobená kyslíkem, efektivně odstraňuje celulitidu…


Nejčastější otázky

Kolik aplikací je zapotřebí a na co si musíme dávat pozor ?

Na začátku se doporučuje nárazová terapie 20 aplikací (třikrát za týden, např. pondělí, středa, pátek), aby se správně nastartovala látková výměna. Každodenní aplikaci doporučujeme jen tehdy, jste-li na dovolené a tělo se tak může rychleji regenerovat.

Během kúry doporučujeme upravit výživu:
• před aplikací - potrava obsahující uhlovodany (např.rýže, brambory, těstoviny a müsli)
• po aplikaci - jsou nejvhodnější potraviny obsahující bílkoviny (např. maso, ryby, tofu)

Proč mám problémy zbavit se tuku na břiše, ňadrech a hýždích?

Tam se nachází takzvaný depotní tuk, který je např. při běhání hůře prokrvován než ostatní tuková tkáň v těle. Tělo potřebuje krev tam, kde se zásobují těžce pracující svaly. To můžete ostatně pocítit sami: hýždě a stehna jsou při a po tréninku studenější než např. záda. Slabé prokrvení znamená, že se tuk může odbourávat jen málo. Tělo si bere energii na jiných místech, např. na pažích, ramenech a zvláště na hrudi.

Co cvičení nezvládne a systém VacuShape ano?

Přesně tyto lékařské poznatky stály v popředí při vývoji VacuShape. Břicho, nohy a hýždě běžkyně se pohybují ve vakuu, VacuShape je tedy pohybový systém, který pracuje s podtlakem. Tento podtlak zajistí optimální prokrvení tukových zásob na problematických místech a tukové buňky předávají své tuky svalům pro zásobování energií. Silným prokrvením pokožky a lepším zásobováním kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy se pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pokožka je při pravidelné aplikaci hladší a pevnější.

Jak dlouho trvá tréninková jednotka se systémem VacuShape?

Časová náročnost je pro optimální výsledky velmi malá, činí jen cca 30 minut při lehké chůzi.

Ale v tomto časovém úseku se musí tvrdě dřít?

Ne, zatížení v podtlaku je "měkké", tepová frekvence je 70 až 130 tepů. Aplikace jsou pro většinu uživatelů skutečně mírné, ale pro naše tělo, zejména pro náš systém buněčných membrán, jsou to opravdové bomby pro látkové výměny. Po aplikaci dopřejte svému tělu klid, čtěte např. nějakou knihu. Jestliže nemůžete bez sportu být, zvolte takové druhy sportu, které nezatěžují svalstvo nohou, např. jógu, tai-chi, strečink nebo fitnes trénink pro horní polovinu těla. I solárium nebo horká finská sauna jsou pro tělo příliš náročné. Přesuňte tyto aktivity na jiné dny

Mohu ve dnech bez aplikace VacuShape sportovat?

Ale samozřejmě, dbejte jen na to, abyste se nepřetěžovali a dbejte na příjem tekutin a pestrou zdravou stravu.

Není vhodné, abych současně začala s nějakou dietou?

Ne, jestliže budete dodržovat výše míněná doporučení, bude mít vaše tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuků dostane do vysokých obrátek. Dieta by mohla dokonce působit negativně, např. snížená hladina cukrů, nevolnost, ztráta svalové hmoty a případně svalové křeče.

Dodržela jsem všechny pokyny a po 20 aplikacích pociťuji malý úspěch, proč?

Existují skupiny osob, které musí zůstat v systému déle než většina jiných uživatelů. Patří k nim lidé, kteří již v minulosti vyzkoušeli mnoho diet. U nich to prostě trvá déle, než organismus zareaguje. I osobám, které trpí na nedostatečnou funkci štítné žlázy, musí být jasné, že nebudou mít oproti jiným tak velký úspěch. Důležité je vyjasnění režimu, zda byla skutečně dodržována stravovací a pitná doporučení. Neobjednávejte si termíny aplikací tak, abyste museli spěchat. Přijďte na aplikaci včas a napijte se případně ještě v klidu vody, abyste cvičení mohla provést uvolněná a beze spěchu.

Kdo by neměl trénink VacuShape provozovat?

Osoby trpící trombózou a značnými křečovými žilami. Lidé, kteří mají kardiovaskulární onemocnění, těhotné ženy, nikdo přímo po operaci, ten kdo má v těle nějaký zánět nebo bere silné léky. Při tělesných problémech doporučujeme konzultaci s lékařem.

Co potřebuji a jak se mám obléci?

Na oblečení stačí šortky ale nesmí být moc těsné, tričko a sportovní obuv s hladkou podrážkou nebo jen silné ponožky. Je nutné abyste i při cvičení pila. Přineste si s sebou cyklistickou láhev.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednávky na tel.: 604 979 787

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...