SUCHÁ PEDIKÚRA SKYNDOR

Nohy jsou jednou z nejnamáhanějších častí těla a proto by jsme měli dbát na jejich odpočinek a dopřát jim péči jakou si zaslouží. V našem salónu Vám můžeme nabídnou úžasnou metodu, při které nedochází k manipulaci ze skalpelem. Tuto metodu provádím za pomocí tepelného kolagenového ošetření nohou.

Při kterém se za pomocí přírodního cukrového exfoliantu kůže zjemňuje, hydratuje, napomáhá tvorbám buněk a působí antibakteriálně proti plísním a zánětům. Za pomocí speciálního hrubého pilníku se upraví kůže na patách a na místech kde je kůže drsná a nesrovnalá. Pokožka se vyhladí a poté začíná péče o nehty. Po úpravě nehtů se nanese speciální kolagenová maska, která dodává pokožce velký přísun aktivních látek. Za pomocí gelových termopolštářků kolagenovou masku zahřejí a zlepší tím výživu pokožky. Po horkém zabale následuje masáž nohou a to za pomocí výživného oleje. Masáž správně prokrvuje a dodává energii buňkám. Poté následuje závěrečná úprava nehtů, které zahrnuje lakování nehtů a konečná výživa kůžičky o kolo nehtů.

Vaše nohy jsou po ošetření hydratované, změkčené, vyživené, prokrvené, zkrášlené a odpočaté spolu s Vámi. Při tomto ošetření probíhá také aromaterapie, při které se uvolňuje mysli a dodává úplnou relaxaci a uvolnění.

Při tomto ošetření můžete využít také tyto služby:

  • epilace lýtek
  • epilace stehen

Anna Kašparovská
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednávky na tel.: +420 727 840 381

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...