Slender life

Pro ženy, které nechtějí nebo nemohou navštěvovat běžná tělovýchovná zařízení a současně si chtějí zlepšit tělesnou kondici.

Slender life je vhodný pro ženy s bolestmi v zádech, u kterých posilujeme zejména zádové a břišní svaly, a tím celkově zlepšujeme držení těla. Cvičení je též vhodné pro zlepšní pohyblivosti kloubů, pro ženy po porodu, astmatiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žílami a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.

Jak cvičení probíhá

Na každém stole ležíte 10 minut, kde Vás stoly navigují k postupnému procvičování jednotlivých svalových skupin. Nedochází ke zpocení a únavě.

Jaké budete mít výsledky

Pomocí těchto stolů výrazně zpevníte a zeštíhlíte celou postavu. Po každém cvičení pocítíte nárůst energie a zároveň si odpočinete a uvolníte se. Výrazný efekt se odrazí na celkovém zdravotním stavu.

Co doporučujeme

Při cvičení na stolech doporučujeme upravit jídelníček a dodržovat pitný režim, tj. vypít denně až 3 litry vody bez bublinek. V jídelníčku omezit hlavně cukry a nahradit je např. sladkým ovocem. Jíst malé množství jídla alespoň 5x denně. Dodávat tělu vlákninu buď v celozrném pečivu nebo formou potravinových doplňků. Dále doporučujeme kombinovat cvičení s přístrojem EMG-01, určenému k redukci váhy. Cíleně odbourává tukové polštářky - vytvoří svaly, ale i něžná zaoblení, aby tělo nevypadalo příliš "hranatě". Pokožka se lépe prokrví a její vzhled se viditelně zlepší - mizí celulitida.


PRVNÍ STŮL

Lehkými a rytmickými pohyby pomáhá rozkládat přebytečné tukové vrstvy na bocích, hýždích, stehnech a zároveň je zpevní a zeštíhlí.

10 min. = 1000 pohybů


DRUHÝ STŮL

Zeštíhlí a zpevní celé dolní končetiny, zvláště vnitřní a zevní stranu stehen. Rozcvičuje kyčelní klouby a upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

10 min. = 3 km chůze


TŘETÍ STŮL

Společně s Vámi provádí cvičení "sed a leh", při kterém jsou zaměstnávány břišní svaly, stehna, lýtka a spodní partie zádových vzpřimovačů.

10 min. = 90 pohybů "sed - leh"


ČTVRTÝ STŮL

Lehce rytmicky zvedá a spouští nohy. Napíná a zeštíhluje pas, břicho, boky, posiluje zádové vzpřimovače a zlepšuje tvar sedu.

10 min. = 900 střídavých pohybů dolními končetinami


PÁTÝ STŮL

Procvičuje celé tělo. Lehkými rytmickými pohyby mobilizuje hrudní a krční část páteře, zpevňuje mezižeberní svaly, zároveň dochází k celkovému zpevnění hrudního koše. Zlepšuje držení těla. Odstraňuje přebytečný tuk v tkáních.


ŠESTÝ STŮL

Dodává pocit příjemné relaxace, stimuluje funkci ledvin a tím uvolňuje přebytečnou vodu a toxické látky z těla. Zlepšuje krevní oběh a produkci endorfinů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednávky na tel.: 604 979 787

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...