Masáž

Relaxace, zdraví, detoxikace, péče o tělo i o pleť - pojmy dnes stále častěji skloňované ve všech pádech. Prostředkem k ovlivnění uvedených procesů jsou i masáže.

Masáž je jednou z nejstarších a nejúčinnějších metod léčebného, preventivního a estetického působení na organismus člověka. Masáž výrazně zlepšuje stav svalů, zvyšuje jejich napětí a pružnost, podporuje zásobování cév krví a okolních tkání, zrychluje lymfatický proud, výrazně normalizuje látkovou výměnu. Zvyšuje úroveň serotoninu a dopaminu v krvi, snižuje depresi a pocit neklidu, zlepšuje spánek, vrací pocit plnohodnotného života.

V našem Wellness studiu se masážím věnujeme dlouhých 13 let. Naše masérky jsou na velmi dobré profesionální úrovni, o čemž svědčí i jejich početná klientela. Každá masérka samozřejmě ovládá masáže klasické, sportovní a relaxační, které jsou základem. Dále se potom každá z nich zaměřuje na masáže speciální - ať exotické nebo žhavé módní trendy v tomoto oboru.

Klasická masáž je speciální procedura využívána k upevňování tělesného a duševního zdraví, k posilování organizmu, ke zvyšení výkonosti nebo k regeneraci po fyzické a psychické zátěži, ke zlepšení celkového vzhledu. Pravidelná masáž přispívá k prevenci různých zdravotních obtíží, např. bolesti svalů, šlach a kloubů, migrény, únavy, nespavosti, podrážděnosti...

Pro příjemně strávené chvíle plné odpočinku Vám doporučíme vyzkoušet relaxační masáž. Relaxační masáž je jemná pomalejší masáž vycházející z klasické masáže, prováděna za pomocí relaxačních doplňků - hudby, aromatických olejů...jež pomáhají navodit hlubší uvolnění organizmu. Relaxační masáž je určena pro každého, kdo se cítí unaven a potřebuje si odpočinout.

Ostatní masáže
Existuje hodně druhů masáží. Masáže častěji užívané ženami nebo pro ženy jsou masáže lymfatické, anticelulitidové s ozónovým zábalem, masáže těhotenské.

Masáže jsou také velmi vhodným dárkem, kterým obdarovanému dáte možnost zastavit se, načerpat energii, uvolnit se, popř. probrat s masérkou konkrétní zdravotní obtíže. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Masáže můžeme rozdělit i z hlediska ročních období. Na jaře je velmi žádaná právě masáž lymfatická - zpomalený nebo zcela zastavený průchod lymfy způsobuje otoky, napětí, bolest, hromadění toxinů a posléze zánětlivé změny. Tato masáž je nezbytnou součástí jarní očisty a detoxikace organizmu. Před létem je hojně využívána anticelulitidová masáž s ozónovým zábalem - velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou. V zimě je nejvíce oblíbená masáž lávovými kameny - HOT STONES - jedna z nejpříjemnějších metod relaxace, příjemná díky své technice a působení tepla pravých lávových kamenů. Velmi vhodným a oblíbeným dárkem jsou masáže medové nebo exotické.

Medová masáž patří mezi masáže detoxikační. Pomáhají při stresu, chronických nemocech, nezdravém životním stylu a proti stárnutí.

Masáží máme jak můžete vidět mnoho druhů a jsme přesvědčeni, že si vybere opravdu každý.

Našim cílem je, aby jste od nás odcházeli spokojeni, příjemně naladěni, odpočatí a zrelaxovaní.Stále pro vás připravujeme nové a nové oblasti a neustále se zdokonalujeme, protože u nás platí :

RÁDI VÁS ZNOVU UVIDÍME...................NASHLEDANOU !

Jana Romaňáková a kolektiv Wellness 4U

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...