PEČE O RUCE SKYNDOR

Nejen vystupování a oblečení, ale i ruce jsou Vaší každodenní vizitkou a protože i my víme jak moc je to důležité, nabízíme Vám jejich kvalitní ošetření a to luxusní španělskou značkou THUYA, která má přípravky na profesionální bází pro ruce a nehty. Tyto přípravky a ošetřená, nejen zlepší Váš vzhled rukou, ale i jejich zdraví a to všechno při Vaší relaxaci.

VŠECHNY TYTO ÚKONY LZE PROVÁDĚT V KOMBINACI S KOSMETICKÝM OŠETŘENÍM.

MANIKÚRA

Náš kosmetický salón Vám nabízí dva různé druhy manikúry. Můžete si zvolit buď manikúru suchou cestou, která je časově méně náročná, ale výsledek je stejný jak při zvolení manikúry mokrou cestou, při které se ale více uvolníte a to díky horké a výživné lázně rukou. Při obou metodách je ošetření zaměřeno na nehty a okolní kůžičku. Manikúrou se docílí odstranění přebytečné odumřelé kůžičky o kolo nehtů. Úprava a výživa nehtů a v poslední řadě se na nehty nanese speciální olejíček, který vyživuje okolní kůžičku.

SPECIÁLNÍ TEPELNÉ KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ RUKOU

Při tomto ošetření se používá i aromaterapie, která dodává uklidnění, dokonalou relaxaci a vyčištění mysli. Toto ošetření zahrnuje také správné prokrvení rukou za pomocí masáže, výživu, zpevnění, napomáhá k obnově zdravých buněk a zpomaluje procesy stárnutí. V tomto ošetření je zahrnutý teplý kolagenový zabal, při kterém se ruce dokonale vyživují.

MASÁŽ RUKOU

Masáž rukou je velice příjemnou a důležitou součástí ošetření, zlepšuje prokrvení rukou, vyživuje, dodává energii buňkám, pokožku změkčí a dodá ji zdravý vzhled a jemnost.

PELING RUKOU

Nejenom, že peeling rukou je velice příjemný, ale zároveň odstraní přebytečné odumřelé buňky, pokožka se tím zjemní je hladká a na dotek velice příjemná. Má také další účely, mezi které patří i prokrvení, výživa a tvorba nových zdravých buněk.

ZÁBAL RUKOU

V našem salónu nabízíme buď klasický zábal s výživnou maskou, která pokožku hydratuje, zpevňuje, vyživuje a změkčuje, ale také speciální tepelné kolagenové ošetření rukou s aromaterapii.

LAKOVÁNÍ NEHTŮ

Jedná se o konečnou úpravu nehtů, která dodává krásný vzhled. Lakování může být klasické, francouzské nebo různé zdobení podle přání klientky. V dnešní době se nejvíce preferuje klasické lakování, které je oblíbeno díky své jednoduchosti, ale zároveň eleganci. Na trhu je také velmi oblíbené francouzské lakování, které asi nikdy neztratí své kouzlo a půvab. Správně provedená francouzská manikůra docílí krásnému a hlavně zdravému vzhledu nehtů.

Anna Kašparovská
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednávky na tel.: +420 727 840 381

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...