Anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem

Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, pomáhá formovat postavu a zlepšit kvalitu pokožky. Tato speciální masáž působí na tukové buňky a stimuluje podkožní strukturu pro lepší podkožní metabolismus, zlepšení odtoku nežádoucích látek a vstřebávání tuků. Po masáži se do pokožky vtírá speciální olej sycený aktivním ozonem. Ozon je látka, která má vysoce regenerační účinky na kůži i podkoží, vyhlazuje strie a drobné žilky. Dále se provádí zeštíhlující tlakový zábal, který zvyšuje vstřebávání ozonu do tkání, zlepšuje krevní oběh a zbavuje tělo toxických látek. Zábal zasahuje břicho, hýždě a dolní končetiny v oblasti stehen.

Celulitida se projevuje především u žen - vinou odlišného uspořádání podkožního vaziva, než mají muži. U těch je celulitida spíše ojedinělá, tvoří se jim v oblasti břicha a hýždí. Problém "pomerančové kůže" dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatným odváděním lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž má za účel působit na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulovat podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek.

Pokud chcete dosáhnout výraznějšího a trvalejšího efektu s úbytkem několika centimetrů na problémových partiích, je ideální absolvovat intenzivní kúru 8 až 10 masáží nejlépe 2x týdně.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednávky na tel.: 604 979 787

Wellness4U Wellness4U Wellness4U
Kontaktní informace

Dům U Červeného raka
Jánská 2, 602 00
Brno

Tel.: +420 604 979 787
E-Mail: jana.romanakova@seznam.cz

Vyzvednutí osobních věcí do 30.4.2015 a poslední vrácení peněz 6.4.2015
03.04.2015

Důležité upozornění! Vážené klientky dne … více...


Důležité upozornění!!!!
06.03.2015

Důležité upozornění - čtěte!!!! Vážené … více...


Astroporadna
18.02.2015

Od 20. února se u nás otevírá :   ATELIÉR … více...